Fizikų namai / Vilniaus m. sav., Bajorai, Fizikų g.

Pasirinkite informacijos tipą Aprašymas Visi butai Žemėlapis

Aprašymas

Tai penkių aukštų gyvenamasis namas, kuriame įrengtas 71 butas.
Galime pasiūlyti 2 arba 3 skirtingų išplanavimų ir kvadratūrų kambarių butus.

2 kambarių nuo 42.77 kv. m - 53.87 kv. m
3 kambarių nuo 56.69 kv. m - 74.29 kv. m

Jūsų patogumui butai suprojektuoti taip, kad juose būtų kuo daugiau natūralios dienos šviesos – namas pastatytas su dideliais vitrininiais langais, didelėmis terasomis, balkonais ar stiklintomis lodžijomis. Komfortą užtikrins suprojektuota ir išvedžiota rekuperacinė sistema, pagal poreikį – vėsinimo sistema. Viskas kruopščiai apgalvota – visos sistemos turi joms numatytas vietas, todėl neužims papildomos vietos jūsų bute ir nesukels papildomo triukšmo.

A energetinė klasė užtikrina aukštos kokybės statybines medžiagas. Profesionali statybos darbų vykdoma priežiūra ir darbo kokybė garantuoja kokybiškai atliktą pilną dalinę apdailą.

Kiekviename bute įrengtos telefonspynės, šarvuotos durys, priešgaisrinė signalizacija laiptinėse ir gaisro davikliai butuose.
Mediniai langai su 3 stiklų paketais apsaugos nuo išorinio triukšmo bei užtikrins patalpų sandarumą.

Gyventojų patogumui suprojektuotos požeminės ir antžeminės automobilių stovėjimo aikštelės.
Name yra liftas, kuriuo galėsite nusileisti tiesiai į požeminę parkavimo aikštelę. Aktyvaus sporto mėgėjams laiptinėje yra įrengta dviračių saugykla. Kiekvieną kartą nusprendus pasivažinėti dviračiu galėsite jį patogiai pasiimti, o grįžus – saugiai palikti.

Visiems statiniams naudojamos ilgaamžės, patikimos medžiagos. Gyvenamųjų namų butai projektuojami taip, kad gyventi būtų patogu, o bendro naudojimo erdvės – koridoriai, liftai, požeminės aikštelės, laiptinės – pritaikytos patogiam kasdieniniam naudojimui.

Gale namo įrengtą vaikams skirta žaidimų aikštelė. Teritorija aptverta – todėl mažyliai galės saugiai žaisti, o tėveliams liks laiko tarpusavio pašnekesiams.
Šioje naujoje gyvenvietėje nėra senos statybos namų, visi gyventojai yra naujakuriai, kuriems, kaip ir Jums, svarbu puoselėti savo aplinką.

Iš "Fizikų namų" bet kurią Vilniaus vietą patogiai pasieksite automobiliu, viešuoju transportu ar dviračiu. Per kelias minutes nueisite iki viešojo transporto stotelės arba automobiliu išvažiuosite į vieną pagrindinių Vilniaus transporto greitkelį - Geležinio vilko gatvę, kuria iki miesto centro automobiliu – vos 7 minutės kelio.

Kviečiu apžiūrėti esamus butus ir išsirinkti patogius, kokybiškus ir komfortabilius svajonių namus!

Kambariai
Aukšto tipas
Plotas, m2
Kaina, €

Siųskite žinutę

Butų kainų pokyčių (OHBI) skaičiuoklė

Prašome pasirinkti nuo ir iki datas.
Ačiū!
Jūsų žinutė sėkmingai išsiųsta!