Perku NTSiūlau savo NTNuomaRinkos apžvalgosVertinimas Nauji projektai
 
MŪSŲ KLIENTAI IEŠKO
Raskite turtą sau
daugiau miestų »
 
išvalyti
išsaugoti
Kaina -
Kambariai -
Plotas -
Aukštas -
naujausi pasiūlymai
PASIŪLYMAI Išvalyti paiešką

Perkate būstą

Būsto įsigijimas yra vienas svarbiausių ir sunkiausių kiekvieno žmogaus gyvenimo sprendimų. Pasikliaudami Ober-Haus ekspertais, sutaupysite ir laiko, ir pinigų bei išvengsite daugybės nemalonumų. „Ober-Haus“ klientai žino, kad mūsų nekilnojamojo turto konsultantai gali pateikti gerokai daugiau nekilnojamojo turto įsigijimo variantų negu įmanoma susirasti savarankiškai.

Sparčiai augant nekilnojamojo turto ekspertų būriui, tik „Ober-Haus“ darbuotojai suteiks Jums aukščiausios kokybės paslaugas. Šios bendrovės specialistai – savo srities profesionalai, ilgą laiką sistemingai mokęsi pateisinti klientų lūkesčius ir išpildyti jų poreikius.

Įsigydami būstą galite neabejoti, kad profesionalūs „Ober-Haus“ nekilnojamojo turto ekspertai aptarnaus Jus geriau ir suteiks daugiau informacijos negu kiti. Argi ne to tikitės įsigydami vieną didžiausių savo gyvenimo investicijų?

Jei pageidaujate, kad „Ober-Haus“ jau nuo šiandien pradėtų ieškoti Jums ir Jūsų šeimai tinkamo būsto, maloniai prašome kreiptis:

Kontaktai ir biurų adresai

Jei Jūsų poreikius atitinkančio būsto pageidaujate ieškoti „Ober-Haus“ duomenų bazėje, pasinaudokite kairėje puslapio pusėje esančia objektų paieškos sistema.

 
mapa
 
NAUJAMIESČIO BUTAI

Parduodami butai naujame moderniame name Vilniaus Naujamiestyje, Birželio 23-osios ir T. Ševčenkos gatvių sankirtoje. Mūrinis, 7 aukštų namas pastatytas naudojant tik kokybiškas medžiagas. PLAČIAU