Vilniaus Pagrindinis biuras

Geležinio Vilko g. 18A, 08104 Vilnius
Phone: 8 5 210 97 00
Email: info@ober-haus.lt
Dirba: I - V 9:00-18:00


Vilniaus Pagrindinis biuras

Geležinio Vilko g. 18A, 08104 Vilnius
info@ober-haus.lt
8 5 210 97 00
Dirba: I - V9:00-18:00
Administracija

Tarmo Kase

„Ober-Haus“ grupės vadovas +372 665 9700 +372 50 12 629
tarmo.kase@ober-haus.ee Narva str. 53, 10152 Tallinn

Remigijus Pleteras

Generalinis direktorius +370 5 210 9711 +370 659 35 033
remigijus.pleteras@ober-haus.lt Geležinio Vilko g. 18A, 08104 Vilnius

Darius Tumas

Komercinio NT departamento vadovas +370 5 210 9738 +370 611 37 304
darius.tumas@ober-haus.lt Geležinio Vilko g. 18A, 08104 Vilnius

Saulius Vagonis

Vertinimo ir rinkos tyrimų departamento vadovas +370 5 210 9717 +370 685 78 228
saulius.vagonis@ober-haus.lt Geležinio Vilko g. 18A, 08104 Vilnius

Ieva Dijokaitė

Marketingo ir komunikacijos vadovė +370 5 247 2177 +370 621 86 280
ieva.dijokaite@ober-haus.lt Geležinio Vilko g. 18A, 08104 Vilnius

Eglė Radzevičienė

Administratorė +370 5 210 97 00 +370 683 73 517
egle.radzeviciene@ober-haus.lt Geležinio Vilko g. 18A, 08104 Vilnius
Rinkos analitikai

Saulius Vagonis

Vertinimo ir rinkos tyrimų departamento vadovas +370 5 210 9717 +370 685 78 228
saulius.vagonis@ober-haus.lt Geležinio Vilko g. 18A, 08104 Vilnius

Raimondas Reginis

Vyresnysis rinkos analitikas +370 5 210 9729 +370 699 73 377
raimondas.reginis@ober-haus.lt Geležinio Vilko g. 18A, 08104 Vilnius

Mindaugas Urbonas

Rinkos analitikas +370 5 247 2173 +370 633 35 353
mindaugas.urbonas@ober-haus.lt Geležinio Vilko g. 18A, 08104 Vilnius
Vertintojai

Saulius Vagonis

Vertinimo ir rinkos tyrimų departamento vadovas +370 5 210 9717 +370 685 78 228
saulius.vagonis@ober-haus.lt Geležinio Vilko g. 18A, 08104 Vilnius

Aistė Diliūnaitė

Vertintoja asistentė +370 5 204 2244 +370 674 29 502
aiste.diliunaite@ober-haus.lt Geležinio Vilko g. 18A, 08104 Vilnius

Živilė Kalasauskaitė

Vertintoja asistentė +370 5 210 9700 +370 603 57 747
zivile.kalasauskaite@ober-haus.lt Geležinio Vilko g. 18A, 08104 Vilnius

Gina Drabavičiūtė

Vertintoja +370 5 210 9744 +370 675 00 251
gina.drabaviciute@ober-haus.lt Geležinio Vilko g. 18A, 08104 Vilnius

Jurinta Žemaitytė

Vertintoja +370 5 210 9739 +370 682 25 457
jurinta.zemaityte@ober-haus.lt Geležinio Vilko g. 18A, 08104 Vilnius

Liudmila Voišnienė

Vertintoja +370 5 210 9787 +370 687 90 251
liudmila.voisniene@ober-haus.lt Geležinio Vilko g. 18A, 08104 Vilnius

Mantas Miliukas

Vertintojas +370 5 210 9740 +370 619 24 354
mantas.miliukas@ober-haus.lt Geležinio Vilko g. 18A, 08104 Vilnius

Mindaugas Karalius

Vertintojas +370 5 210 9715 +370 698 27 239
mindaugas.karalius@ober-haus.lt Geležinio Vilko g. 18A, 08104 Vilnius

Audra Lazauskienė

Vertintoja, teismo ekspertė +370 5 210 9718 +370 611 10 209
audra.lazauskiene@ober-haus.lt Geležinio Vilko g. 18A, 08104 Vilnius

Vaiva Petrovienė

Vertintojo padėjėja +370 5 210 97 00 +370 628 20 128
vaiva.petroviene@ober-haus.lt Geležinio Vilko g. 18A, 08104 Vilnius

Donatas Grigalauskas

Vertintojas +370 5 210 9716 +370 688 91 912
donatas.grigalauskas@ober-haus.lt Geležinio Vilko g. 18A, 08104 Vilnius

Aistė Gudelytė

Vertintoja asistentė +370 5 210 9700 +370 643 94 371
aiste.gudelyte@ober-haus.lt Geležinio Vilko g. 18A, 08104 Vilnius

Vilija Lapinskaitė

Vertintoja asistentė +370 5 210 9700 +370 670 96 242
vilija.lapinskaite@ober-haus.lt Geležinio Vilko g. 18A, 08104 Vilnius

Inga Grikšienė

Vertintoja +370 5 210 9728 +370 683 14 864
inga.griksiene@ober-haus.lt Geležinio Vilko g. 18A, 08104 Vilnius

Aistė Kazlauskaitė

Vertintojo padėjėja +370 5 2109731 +370 626 26 119
aiste.kazlauskaite@ober-haus.lt Geležinio Vilko g. 18A, 08104 Vilnius

Darius Bukšaitis

Vertintojas +370 5 210 97 45 +370 686 84 197
darius.buksaitis@ober-haus.lt Geležinio Vilko g. 18A, 08104 Vilnius

Asta Grykšaitė

Vertintoja asistentė +370 210 9703 +370 656 37 513
asta.gryksaite@ober-haus.lt Geležinio Vilko g. 18A, 08104 Vilnius

Evelina Abramova

Vertintojo padėjėja +370 5 210 97 04 +370 695 14 499
evelina.abramova@ober-haus.lt Geležinio Vilko g. 18A, 08104 Vilnius

Evelina Cvetinska

Vertintojo padėjėja +370 5 210 97 02 +370 606 33 126
evelina.cvetinska@ober-haus.lt Geležinio Vilko g. 18A, 08104 Vilnius
Gyvenamojo NT ekspertai

Algirdas Navickas

Gyvenamojo NT ekspertas +370 5 210 9723 +370 699 41 307
algirdas.navickas@ober-haus.lt Geležinio Vilko g. 18A, 08104 Vilnius

Alma Aukštakalnienė

Gyvenamojo NT ekspertė +370 5 231 41 67 +370 652 44980
alma.aukstakalniene@ober-haus.lt Geležinio Vilko g. 18A, 08104 Vilnius

Daiva Serdikauskienė

Gyvenamojo NT ekspertė +370 5 231 3423 +370 677 41041
daiva.serdikauskiene@ober-haus.lt Geležinio Vilko g. 18A, 08104 Vilnius

Linas Mikaila

Gyvenamojo NT ekspertas +370 5 210 9707 +370 659 56 026
linas.mikaila@ober-haus.lt Geležinio Vilko g. 18A, 08104 Vilnius

Antanas Kišūnas

Gyvenamojo nekilnojamojo turto ekspertas +370 5 210 9743 +370 677 26 371
antanas.kisunas@ober-haus.lt Geležinio Vilko g. 18A, 08104 Vilnius

Sandra Chlevickaitė

Gyvenamojo NT ekspertė +370 5 210 97 13 +370 611 05 492
sandra.chlevickaite@ober-haus.lt Geležinio Vilko g. 18A, 08104 Vilnius

Vilius Misevičius

Gyvenamojo NT ekspertas +370 5 210 97 13 +370 602 01 530
vilius.misevicius@ober-haus.lt Geležinio Vilko g. 18A, 08104 Vilnius

Ruslanas Polujanovas

Gyvenamojo NT ekspertas +370 5 210 97 00 +370 611 13 888
ruslanas.polujanovas@ober-haus.lt Geležinio Vilko g. 18A, 08104 Vilnius
Komercinio NT ekspertai

Darius Tumas

Komercinio NT departamento vadovas +370 5 210 9738 +370 611 37 304
darius.tumas@ober-haus.lt Geležinio Vilko g. 18A, 08104 Vilnius

Artūras Lekavičius

Komercinio NT ekspertas +370 5 210 9705 +370 685 38 044
arturas.lekavicius@ober-haus.lt Geležinio Vilko g. 18A, 08104 Vilnius

Remigijus Valickas

Sertifikuotas komercinio NT ekspertas +370 5 210 97 06 +370 659 44 286
remigijus.valickas@ober-haus.lt Geležinio Vilko g. 18A, 08104 Vilnius

Rimantas Poznanskis

Sertifikuotas komercinio NT ekspertas +370 5 210 9710 +370 686 03 683
rimantas.poznanskis@ober-haus.lt Geležinio Vilko g. 18A, 08104 Vilnius

Andrius Tumas

Komercinio NT ekspertas +370 5 210 9714 +370 607 77 745
andrius.tumas@ober-haus.lt Geležinio Vilko g. 18A, 08104 Vilnius

Vytautas Krištopavičius

Sertifikuotas komercinio NT ekspertas +370 5 210 9742 +370 654 80 642
vytautas.kristopavicius@ober-haus.lt Geležinio Vilko g. 18A, 08104 Vilnius

Aidas Trumpickas

Sertifikuotas komercinio NT ekspertas +370 5 210 97 09 +370 686 77 780
aidas.trumpickas@ober-haus.lt Geležinio Vilko g. 18A, 08104 Vilnius

Petras Jukna

Komercinio NT ekspertas +370 5 210 9738 +370 687 40466
petras.jukna@ober-haus.lt Geležinio Vilko g. 18A, 08104 Vilnius

Raimondas Germanas

Komercinio NT projektų vadovas +370 5 210 97 00 +370 698 18 335
raimondas.germanas@ober-haus.lt Geležinio Vilko g. 18A, 08104 Vilnius
Turto valdymo ekspertai

Goda Kolesnikovaitė

Turto valdymo ekspertė +370 5 210 9712 +370 646 61 926
goda.kolesnikovaite@ober-haus.lt Geležinio Vilko g. 18A, 08104 Vilnius

Rasa Kolesnikovaitė

Turto valdymo ekspertė +370 5 210 9712 +370 699 37 709
rasa.kolesnikovaite@ober-haus.lt Geležinio Vilko g. 18A, 08104 Vilnius